Contact

De praktijk is rechtstreek bereikbaar op dinsdag- en vrijdagochtend van 8.00 tot 12.00 uur en op donderdag van 12.00 tot 16.00 uur op nummer 077 - 477 1700. Op deze tijden kunt u terecht voor al uw vragen mbt één van onze cursussen, vergoeding of het maken en/of wijzigen van een (eerste) afspraak.

Op andere momenten en op de andere locaties bestaat de kans dat de aanwezige therapeut de telefoon niet aan kan nemen, er zal dan een antwoordapparaat ingeschakeld zijn. Wanneer u inspreekt, bellen wij u (indien gewenst) zo spoedig mogelijk terug. Indien u een afspraak wilt annuleren kan dat ook als mededeling worden ingesproken.

Een bericht via internet is ook mogelijk, klik hiervoor op het paarse vak 'maak een afspraak' in de foto hierboven. 

Wilt u iemand van het CESAR2MOVE-team rechtstreeks een email sturen, dan kan dat naar één van de volgende adressen:

Gea Haveman: g.haveman@cesar2move.nl

Niels Derks: n.derks@cesar2move.nl

Loes van der Beele: l.vanderbeele@cesar2move.nl

Elmy Janssen: e.janssen@cesar2move.nl

Marjo Theunissen: m.theunissen@cesar2move.nl

Nadia Angenent: n.angenent@cesar2move.nl 

Janneke Verhaegh: j.verhaegh@cesar2move.nl 

Nicole Tielen: n.tielen@cesar2move.nl 

Baarlo80
Baarlo
Heierhof 15a
5991 NJ Baarlo
077 - 477 1700
Blerick Averbodestraat
Blerick
Averbodestraat 2
5921 ES Blerick

077 - 477 1700
Kessel80
Kessel
Kerkplein 6
5995 BA Kessel

077 - 477 1700
locatie Maasbree
Maasbree
Op de Kemp 36
5993 BN Maasbree

077 - 477 1700
locatie Panningen
Panningen
Steenbakkersstraat 70
5981 WV Panningen

077 - 307 8152
20150623 Sevenum NW aangepast klein
Sevenum
Past. Vullinghsstraat 10 
5975 AP Sevenum

077 - 477 1700
1 kopie
Velden
Scholtisstraat 1
5941 GG Velden

077 - 477 1700